JUNIORAT

  • br. Florian Borsuk — Parafia pw. św. Stanisława biskupa i męczennika w Tarnogórze; Archidiecezja Przemyska
  • br. Paweł Kościółek — Parafia pw. św. Klemensa Papieża i Męczennika w Wieliczce; Archidiecezja Krakowska (Posługa w Pińczowie)
  • br. Dariusz Nowak — Parafia pw. św. Antoniego z Padwy w Przemyślu; Archidiecezja Przemyska (Posługa w Bieczu)
  • br. Adam Raczkowski — Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Koninie; Diecezja Włocławska (Posługa w Pińczowie)

KLERYCY

I ROK

  • br. Tomasz Jonak — Parafia pw. Chrystusa Odkupiciela w Chełmie; Archidiecezja Lubelska (urlop dziekański)
  • br. Józef Legierski — Parafia pw. Dobrego Pasterza w Istebnej; Diecezja Bielsko – Żywiecka

II ROK

  • br. Efraim Rogula — Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we Włoszczowie; Diecezja Kielecka (studia na Universidad Católica Boliviana „San Pablo” w Cochabambie — Boliwia)

III ROK

  • br. Dominik Białek — Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Jeziorzanach; Archidiecezja Krakowska
  • br. Dawid Birunt — Parafia pw. Najświętszej Rodziny w Kozach Małych; Diecezja Bielsko – Żywiecka
  • br. Kamil Kuraś — Parafia pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Leżajsku; Archidiecezja Przemyska
  • br. Piotr Zarczuk — Parafia pw. Nawiedzenia Matki Bożej Kodeńskiej w Żukowie; Diecezja Siedlecka

IV ROK

  • br. Piotr Gądek — Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Przysietnicy; Diecezja Tarnowska
  • br. Paweł Maciaś — Parafia pw. Matki Bożej Śnieżnej w Filipowicach; Diecezja Tarnowska
  • br. Wiesław Tokarz — Parafia pw. św. Marcina w Wiśniowej; Archidiecezja Krakowska
  • br. Andrzej Więckowski — Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i św. Jana Apostoła i Ewangelisty we Włocławku; Diecezja Włocławska

V ROK

  • br. Piotr Antoniuk — Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Starym Brusie; Diecezja Siedlecka
  • br. Kalikst Jasuba — Parafia pw. św. Marii Magdaleny w Trzebuni; Archidiecezja Krakowska
  • br. Fabian Michałowski — Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Markach; Diecezja Warszawsko – Praska

VI ROK

  • o. dkn Michał Laskowski — Parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Kazanicach; Diecezja Toruńska
  • o. dkn Krzysztof Skwarło — Parafia pw. Matki Bożej Anielskiej w Zakliczynie; Diecezja Tarnowska
  • o. dkn Klemens Świerz — Parafia pw. św. Anny w Bieczu; Diecezja Rzeszowska
  • o. dkn Rafał Waluch — Parafia pw. św. Rocha w Czułczycach; Archidiecezja Lubelska