Aktualności

15.11.2021

Rekolekcje dla młodzieży męskiej


Już po raz kolejny, w dniach od 5 do 7 listopada br., odbył się weekend powołaniowy zorganizowany przez nasze Duszpasterstwo Powołań.

Młodzi z różnych części Polski, szukali odpowiedzi na nurtujące ich pytania odnośnie swojej przyszłości i realizacji powołania.

Tym razem rekolekcje były połączone z warsztatami biblijnymi. Szereg konferencji na temat Pisma Świętego, możliwość zapoznania się z komentarzami biblijnymi, metodami modlitwy Starym i Nowym Testamentem, pozwoliły młodym na nowo, rozpoznać Pana przychodzącego do nas każdego dnia pod postacią Chleba i Wina, ale także w Słowie które dla nas zostawił.

Polecajmy Dobremu Bogu wszystkich młodych, którzy rozeznają w swoim sercu głos Bożego wezwania do służby w Zakonie św. Franciszka, aby nie wahali się odpowiedzieć pozytywnie na ten głos. Módlmy się o nowe i swięte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. 

Zapraszamy wszystkich chętnych, na kolejne wydarzenia organizowane przez nasze Duszpasterstwo. Wszelkie informacje oraz terminy spotkań podane są na stronie internetowej www.braciamniejsi.pl oraz na mediach społecznościowych: Fb: @FranciszkanieOFM, IG: @franciszkanie.ofm, TT: @francescani.ofm

Opracował: P.G.

© CRT 2012